• 7/24 Arayın: 0 (542) 334 91 15

Hakkımızda

20 Yıllık Tecrübe Öz Yıldırım Vinç

Öz Yıldrım Vinç ve nakliye şirketi 2000 yılında kurulmuştur. Vinç ve nakliye sektöründe büyümeyi geniş ufku, müşteri odaklı yaratıcılığı kaliteli hizmeti kedine prensip edinmiştir.
Öz Yıldırım Vinç yükleme, boşaltma, kiralık vinç, vinçli araçlarla kurtarma, nakliye, şehir içi, şehirler arası hizmet vermektedir. Her geçen gün büyümekte olan şirketimiz araç filosuna yeni araçlar ekleyerek müşterilerine daha hızlı bir şekilde hizmet sektöründe büyümektedir. Öz Yıldırım Vinç rakiplerinden ayıran unsur müşteri memnuniyeti hızlı güvenli hizmet kalitesidir.

Uzun yılların deneyimi ve tecrübesiyle Öz Yıldırım Vinç ekipmanlarının kalitesi güvenilir kadrosu geniş yelpazedeki araç parkıyla 7/24 sizlere hizmet vermeye devam ediyor.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Kiralık vinç İstanbul bölgesinde faaliyet gösteren firmamız kurumsal yapısı ile müşterilerine yardımcı oluyor. Memnun müşteri ilkesine uygun olarak hareket eden firmamız hızlı ve zamanında araç temini ile yardımcı olur. Vinçlerin kullanım alanları oldukça geniştir. İnşaat alanlarından, makine ve benzeri ürünlerin yüklenmesi, kaldırılması aşamasında tercih edilir. Vinç kullanımı size zamandan kazanmanıza da olanak sağlar. Bundan dolayı sizde en iyi sonucu elde etmek isterseniz vinç kiralama seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

Choose Your Color
You can easily change and switch the colors.